Polityka prywatności i bezpieczeństwa danych

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi regulacjami o ochronie osób fizycznych dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny o tym, jak przetwarzamy Państwa dane. Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Home Usługi Usługi z zakresu IT

Usługi z zakresu IT

Fib.Code działa od lat na rynku usług doradztwa technicznego i technologicznego. Fib.IT został stworzony przez osoby z wykształceniem matematycznym i informatycznym - większość członków zespołu to eksperci związani z Akademią Górniczo-Hutniczą im. S. Staszica w Krakowie, absolwenci Wydziału Matematyki Stosowanej, Wydziału Informatyki, Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki.

Niezależnie od tego, czy potrzebujecie Państwo nowej strony internetowej, czy zwiększenia wpływów z e-commerce, bądź dedykowanego dla firmy autorskiego rozwiązania, jesteśmy tu dla Państwa! Projektujemy, rozwijamy, testujemy i utrzymujemy wszelkie usługi sieciowe, których Państwo potrzebujecie. Czym konkretnie się zajmujemy?

Autorskie Fib.Rozwiązania dla firm

FIB.ACCOUNTS

Bezpieczny system logowania i zarządzania użytkownikami w usługach Fib.Code jest autorskim rozwiązaniem umożliwiającym korzystanie z jednego konta użytkownika do wszystkich oferowanych przez Fib.Code aplikacji. Dzięki zewnętrznym API, platforma komunikuje się z pozostałymi aplikacjami, komplementując i ułatwiając ich funkcjonowanie. Stworzyliśmy także bazę wiedzy, w której użytkownik znajdzie informacje dotyczące funkcjonalności wszystkich aplikacji.

FIB.IOD

Fib.IOD to multifunkcjonalna platforma (Fib.Cloud + Fib.Learning + Fib.Accounts) pozwalająca na obsługę procesów związanych z pełnieniem funkcji Inspektora Ochrony Danych. Poprawia bezpieczeństwo danych w firmie, co gwarantuje zgodność z wymaganiami prawnymi. Umożliwia prowadzenie rejestrów wymaganych przez RODO, szkoleń, prowadzenie teczki pracownika, ewidencji pracowników i aktywów, generowanie listy zadań i raportów. Fib.IOD daje narzędzia usprawniające system zarządzania danymi, pozwalając na automatyzację procesów związanych z ochroną danych osobowych.

FIB.LEARNING

Platforma e-learningowa oparta na silniku Canvas LMS. System pozwala na wygodne tworzenie i przeprowadzenie kursów oraz przystąpienie do testu sprawdzającego. Bazowa aplikacja została obudowana udoskonalonym systemem zarządzania użytkownikami - tworzenia, monitorowania oraz zapisywania na kursy. Aby jeszcze bardziej poprawić komfort korzystania z aplikacji, przystosowaliśmy ją do urządzeń mobilnych, poprawiliśmy polskie tłumaczenie oraz dokładnie opisaliśmy możliwości aplikacji, tworząc kurs wprowadzający do platformy.

Oprogramowanie i aplikacje dedykowane

Projektujemy bezpieczne systemy kadrowe, sprzedażowe, systemy do pracy zdalnej, tworzymy software dla firm produkcyjnych w oparciu o narzędzia do optymalizacji procesów biznesowych i produkcyjnych, Industry 4.0, IoT, WCAG 2.0., uczenie maszynowe oraz AI.

ZARZĄDZANIE PROCESAMI I KLIENTAMI

Macie Państwo na głowie Klientów, dostawców, pracowników i wielu innych? W przypadku większych Przedsiębiorstw oferujemy systemy CRM lub ERP. Wdrożenie tych narzędzi nie jest łatwym zadaniem, dlatego możemy stworzyć nowe rozwiązanie dostosowane do Państwa firmy lub pomóc w dostosowaniu istniejących produktów.

MONITOROWANIE ŁAŃCUCHA PRODUKCYJNEGO

Techniczne i technologiczne doświadczenie członków naszego zespołu pozwala nam tworzyć niestandardowe rozwiązania nawet dla informatyki przemysłowej. Możemy pomóc w monitorowaniu i kontrolowaniu łańcucha produkcyjnego. Matematyczne wykształcenie ułatwia zbieranie i analizowanie danych nawet w dużych ilościach.

INDUSTRY 4.0.

Łączymy ze sobą elementy nowoczesnej automatyki przemysłowej z narzędziami informatycznymi. Poprzez takie podejście, staramy się urzeczywistnić funkcjonowanie inteligentnej fabryki.

IoT

Tworzymy inteligentne przestrzenie dla sektora produkcyjnego, publicznego oraz prywatnego. Tworzymy oraz wdrażamy koncepcje inteligentnych systemów budownictwa, systemów energetycznych oraz systemów pomiarowych.

AI

Z racji doświadczenia w dziedzinach matematyki stosowanej, informatyki i matematyki prowadzimy prace w zakresie rozwoju sztucznej inteligencji i tworzenia zachowań inteligentnych. Aplikujemy w naszych rozwiązaniach narzędzia, takie jak logika rozmyta, obliczenia ewolucyjne, sieci neuronowe.

Oprogramowanie dedykowane, „szyte na miarę” tworzone jest na potrzeby danej instytucji bądź osoby w oparciu o indywidualne preferencje podmiotu zlecającego wykonanie. Najczęściej oprogramowanie takie zamawiane jest przez Przedsiębiorstwa, które pragną dostosować funkcjonalności do własnych potrzeb.

Oprogramowanie takie może mieć postać:

  • aplikacji desktopowej,
  • aplikacji webowej (internetowej),
  • aplikacji mobilnej.

Może również stanowić dowolne hybrydowe połączenie powyższych typów programów.

Korzyści wynikające z zastosowania aplikacji dedykowanej:

  • gwarancja dopasowania wszystkich funkcjonalności do potrzeb Przedsiębiorstwa,
  • możliwość wprowadzania edycji w programie (np. dodawania lub zmieniania funkcjonalności, odświeżania designu), w miarę zmian w Przedsiębiorstwie,
  • indywidualnie zaprojektowane rozwiązanie ułatwia użytkownikom poruszanie się po systemie,
  • większe możliwości w zakresie technologicznego wsparcia urządzeń i systemów dotychczas działających w Przedsiębiorstwie
  • indywidualne dopasowywanie stopnia zaawansowania funkcji programu i zakresu ich działania,
  • możliwość późniejszej nadbudowy programu i łączenia go z innymi rozwiązaniami,
  • zakup takiego rozwiązania w niektórych przypadkach może oznaczać nabycie do niego praw na własność i możliwość jego rozpowszechniania.

Dostarczane przez nas aplikacje zintegrowane są najczęściej z innymi systemami, takimi jak CRM, ERP, mechanizmy lojalnościowe, systemy księgowe, systemy realizacji płatności, masowej wysyłki SMS, magazynowe, bazy danych o produktach oraz inne mechanizmy wsparcia procesów biznesowych, zależne od branży Klienta i specyfiki jego pracy.

Tworzymy aplikacje na platformy web, a także urządzenia mobilne (iOS, Android). Mamy również w swoim portfolio aplikacje desktopowe (instalowane na komputerze Klienta). Wiemy, jak bardzo istotna jest komunikacja i zrozumienie Państwa wymagań, dlatego nasze produkty są dostarczane szybko i profesjonalnie.

Strony www oraz e-commerce

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

Strony wizytówkowe są ważnym elementem strategii marketingowych. Z nami możecie Państwo je mieć w szybki i niedrogi sposób. Tworzymy lub adaptujemy istniejące szablony oraz upewniamy się, że panel administratora jest przejrzysty i intuicyjny.

TWORZENIE IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Wierzymy, że dobre logo to połowa sukcesu. Współpracujemy z grafikami oraz copywriterami przygotowując kompleksową strategię komunikacji marki oraz identyfikacji wizualnej dla Przedsiębiorców.

DOSTOSOWANIE STRON WWW DO URZĄDZEŃ MOBILNYCH

Najnowsze statystyki pokazują, że większość użytkowników Internetu korzysta z urządzeń mobilnych, dlatego tak istotna jest responsywność strony. Uważamy, że pełna funkcjonalność Państwa produktu musi być dostępna i intuicyjna niezależnie od urządzenia

POZYCJONOWANIE STRON W INTERNECIE

Zależy nam na widoczności Państwa strony w Internecie. Chcemy zwiększyć szanse na to, że potencjalny Klient zadzwoni właśnie do Państwa, zamiast do konkurencji. Dlatego korzystamy z najlepszych praktyk SEO.

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Jeśli jesteście Państwo właścicielami firmy i polegacie na sprzedaży online, potrzebujecie witryny e-commerce. Istotny jest sposób zarządzania takim sklepem, dlatego skonfigurujemy i dostosujemy go do Państwa potrzeb. Możemy także migrować i zaktualizować Państwa istniejący sklep, a jeśli potrzebujecie Państwo tylko odświeżenia designu, to nasz zespół UX na pewno się przyda.

DOSTOSOWANIE SERWISÓW INTERNETOWYCH WCAG 2.0

Każdy projektowany przez nas serwis dostosowany jest do wymagań standardu WCAG 2.0. Zwracamy uwagę na tworzenie zgodnie z regułami dostępności - odpowiednią jakość czcionek, kontrast, opisy elementów graficznych, opisy pól formularzy i wyszukiwarek, poprawność kodu oraz pozostałe kwestie zawarte w wytycznych WCAG.