Polityka prywatności i bezpieczeństwa danych

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi regulacjami o ochronie osób fizycznych dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny o tym, jak przetwarzamy Państwa dane. Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Home Usługi Usługi z zakresu IT Doświadczenie i technologie

Doświadczenie i technologie

Usługi są każdorazowo wykonywane przez osoby posiadające wiedzę i doświadczenie adekwatne do stopnia zaawansowania i charakteru usługi. Jeżeli realizujemy pracę dla sektora wymagającego specjalistycznej wiedzy technicznej, każdorazowo korzystamy z zasobów ludzkich udostępnianych nam przez pracowników AGH oraz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, informatyków, doktorów nauk technicznych oraz radców prawnych, administratorów bezpieczeństwa informacji i inspektorów ds. ochrony danych z doświadczeniem (ABI/IOD).

Ukończyliśmy wiele projektów dla sektora prywatnego i publicznego. Współpracowaliśmy z dużymi Klientami przemysłowymi i małymi firmami. Obsługiwaliśmy sądy, urzędy, NGO'sy, szkoły w szerokim spektrum naszych usług.

Realizowaliśmy szereg nowoczesnych wdrożeń dla Start'upów, sami uczestniczyliśmy w ich budowie a także wspieraliśmy w charakterze doradczym ich rozwój. Posiadamy szereg autorskich rozwiązań własnych, takich jak m.in. platforma e-commerce dla jednego z największych dostawców owoców, platforma e-learningowa skoncentrowana na ochronie danych osobowych, specjalne narzędzie dla inspektora ochrony danych.

Jak pracujemy?

Metodologię pracy dostosowujemy do potrzeb produktu lub Klienta. Mamy doświadczenie w różnych metodologiach pracy, takich jak Prince, ITIL, Scrum i Design Sprints.

PLANOWANIE

Bez względu na rodzaj oprogramowania, które chcieliby Państwo zbudować, musimy rozpocząć od planowania. Zwykle jedna lub dwie sesje z naszym architektem pozwolą na wstępny opis tego, jaki jest Państwa cel i jak przekształcić go na nowe technologie. Komunikacja jest kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

DOKUMENTACJA

Drugim krokiem jest przygotowanie dokumentacji i sposobów użycia. Obejmują one opis produktu z perspektywy Użytkownika, a także specyfikację techniczną. Takie podejście pozwala nam zapobiegać krytycznym nieporozumieniom.

UI/UX

Następnie czas na przygotowanie projektów graficznych. Projekt odzwierciedla Państwa markę i Państwa produkt. Mówi Klientom, kim Państwo jesteście i co wyróżnia Państwa na tle konkurencji. Koncentrujemy się na interakcji między użytkownikiem a produktem oraz na tym, jak łatwo użytkownik może korzystać z produktu w sposób, w jaki sobie tego życzy.

WDROŻENIE

Prace programistyczne odbywają się w 1 lub 2-tygodniowych sprintach, kończących się demonstracją tego, co zrobiliśmy. Ten etap różni się w zależności od produktu, który chcecie Państwo zbudować. Podczas pierwszego sprintu nasz zespół programistów utworzy listę zadań i nada im priorytety. Przed każdym spotkaniem testujemy nie tylko kod, ale także szybkość i interakcje użytkownika. Przygotowujemy środowisko testowe, w którym można zobaczyć wszystkie zmiany i przetestować produkt.

FEEDBACK

Nasza współpraca nie kończy się wraz z opublikowaniem strony. Nasz zespół nadal jest dla Państwa dostępny, możemy pomóc w dalszym rozwoju i utrzymaniu produktu. Zbieranie opinii od użytkowników pozwoli dostosować Państwa produkt do potrzeb Klientów

Technologie

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem naszych usług. Korzystamy z szerokiego spektrum języków programowania i frameworków. Nasi programiści backendu pracują z PHP, Python, Ruby on Rails lub C ++. Frontend kodujemy w HTML5, CSS3, SCSS, JS, React, jQuery, Bootstrap.

Zajmujemy się także konfiguracją serwerów i utrzymaniem baz danych w takich technologiach jak VPS (Ubuntu), Ansible, Nginx, Postgres / MySQL.

Dostosowujemy się do Państwa potrzeb i zmieniamy Państwa pomysły w rozwiązania web'owe.

Co nas wyróżnia?

Ukończyliśmy wiele projektów dla sektora prywatnego i publicznego. Współpracowaliśmy z dużymi Klientami przemysłowymi i małymi firmami. Nie boimy się żadnych wyzwań. Posiadamy multidyscyplinarny zespół, co pozwala nam realizować skomplikowane projekty w sposób kompleksowy.

To, co nas odróżnia od konkurencji, to matematyczne podejście do problemów. W wielu przypadkach udało nam się stworzyć pewne funkcjonalności za pomocą algorytmów, wyrażeń regularnych lub analiz statystycznych.

Nie jesteśmy standardowym software house'm. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie programowania, posiadającymi zaplecze w postaci ekspertów branżowych, co pozwala nam rozwiązywać skomplikowane problemy techniczne a także przenosić zamysły inżynieryjne na kod programistyczny.