Polityka prywatności i bezpieczeństwa danych

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi regulacjami o ochronie osób fizycznych dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny o tym, jak przetwarzamy Państwa dane. Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Portfolio

Kompleksowy pakiet narzędzi z gamy Fib.Code, zawierający kilka przydatnych firmie modułów i funkcjonalności - Fib.Accounts, Fib.Learning, Fib.IOD oraz Fib.Cloud.

FIB.ACCOUNTS

Praktyczny system logowania do wszystkich narzędzi Fib.Office. Jedno konto zapewnia dostęp do wszystkich potrzebnych aplikacji.

FIB.LEARNING

Platforma e-learningowa pozwalająca na tworzenie i prowadzenie kursów online, monitorowanie postępów uczestników szkoleń, zarządzanie użytkownikami oraz sprawdzanie ich wiedzy i generowanie certyfikatów.

FIB.IOD

Platforma pozwalająca na obsługę procesów związanych z pełnieniem funkcji Inspektora Ochrony Danych. Umożliwia prowadzenie rejestrów, teczki pracownika, szkoleń, ewidencji pracowników i aktywów, generowanie listy zadań i raportów.

Zaufali nam

Strony www oraz e-commerce