Polityka prywatności i bezpieczeństwa danych

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi regulacjami o ochronie osób fizycznych dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny o tym, jak przetwarzamy Państwa dane. Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Home O nas Kodeks Etyki

Kodeks Etyki Fib.Code

Dlaczego stworzyliśmy Kodeks Etyki?

W dzisiejszych czasach konkurowanie zaufaniem jest nieodłącznym elementem działalności prężnie rozwijających się przedsiębiorstw. Firmy współpracujące z Fib.Code doskonale znają zasady, którymi kierujemy się podczas realizacji naszych działań. Nasz Kodeks Etyki jest wyjściem naprzeciw podmiotom, które chciałyby mieć pewność, iż nawiązują współpracę z rzetelnym, zaufanym kontrahentem. Przedstawiamy w nim jasne zasady, którymi kierujemy się nie tylko w biznesie, ale także personalnie w życiu codziennym.

Jesteśmy dumni, że nasi Klienci niejednokrotnie decydują się na długofalową współpracę z naszym zespołem. Wynika to nie tylko z naszych szerokich kompetencji, ale również z etycznego i profesjonalnego podejścia zespołu do wykonywanych obowiązków.

Do kogo skierowany jest Kodeks Etyki Fib.Code?

Kodeks Etyki Fib.Code skierowany jest głównie dla przedsiębiorstw, które dopiero zapoznają się z naszą ofertą. Ma on za zadanie przybliżyć potencjalnym kontrahentom standardy, którymi kierujemy się podczas naszej pracy

Zespół

Ludzie Fib.Code są podwaliną zasad działania przedsiębiorstwa. Każdy z naszych pracowników reprezentuje wysoką kulturę osobistą i postępuje według jednakowych norm i standardów etycznych, co pozwala na transparentny i jasny przekaz w kierunku Klientów i Firm współpracujących, dotyczący wyznawanych przez nas wartości i zasad. Wierzymy, że nasza postawa ma realny wpływ, nie tylko na odbiór nas jako przedsiębiorstwa, ale również na zachowania naszych Współpracowników.

W naszych relacjach podstawowym założeniem jest szacunek i równe traktowanie wszystkich pracowników. Wierzymy, że zgrany i spełniony zespół to gwarancja sukcesu i zadowolenia naszych Klientów. Oprócz wysokich kompetencji zawodowych, nasi pracownicy nieustannie dbają o swój rozwój i ciągłe doskonalenie umiejętności miękkich.

Misja, wizja, filary Fib.Code

fundamenty | innowacje | bezpieczeństwo |
ciekawość | odpowiedzialność | doświadczenie | energia

Fundamenty

Fundamentem firmy Fib.Code są ludzie, rozumiani jako pracownicy oraz kontrahenci. Jesteśmy przekonani, iż dbając odpowiednio o atmosferę w zespole, edukację i rozwój naszych pracowników, wpływamy bezpośrednio na komfort i jakość ich pracy, co przekłada się na profesjonalną obsługę i zadowolenie naszych Klientów.

Innowacje

Jedną z podstawowych zasad każdego z członków zespołu Fib.Code jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz poszerzanie kompetencji, dlatego nasi pracownicy nieustannie aktualizują swoją wiedzę. Jednym z większych atutów zespołu Fib.Code jest jego multidyscyplinarność, pozwalająca na tworzenie wielu innowacyjnych pomysłów i rozwiązań.

Bezpieczeństwo

W naszym przedsiębiorstwie ogromny nacisk kładziemy na szeroko pojęte bezpieczeństwo informacji. Oprócz głębokiej świadomości i przeszkolenia każdego z członków zespołu, w przedsiębiorstwie zostały wdrożone zasady organizacyjne, na podstawie następujących norm jakości ISO: 9001, 27001, 370001.

Ciekawość

Nieustająca ciekawość napędza kreatywność oraz ciągłe poszukiwanie nowoczesnych rozwiązań. Jest to jedna z cech, która sprawia, że wszystko, co robimy, wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem i radością tworzenia.

Odpowiedzialność

Jednym z kluczowych atutów naszego zespołu jest odpowiedzialność. Wszystkie nasze działania prowadzone są z należytą starannością oraz dbałością o Klienta i jego potrzeby. Odpowiedzialna praca związana jest nieodzownie z szacunkiem dla naszych Kontrahentów.

Doświadczenie

Zespół Fib.Code tworzą wyłącznie inżynierowie, specjaliści wysokiej klasy oraz doktorzy nauk technicznych. Połączenie doświadczenia biznesowego z akademickim sprawia, że nasze usługi wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie.

Energia

Energia jest nieodłącznym elementem wszystkich działań zespołu. Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, dlatego wszystkie zadania wykonujemy z maksymalnym zaangażowaniem, dochowując wszelkich terminów oraz założeń.

Kodeks Etyki jako żywa część przepisów Fib.Code

Kodeks Etyki jest integralną częścią Polityki Firmy Fib.Code. Stanowi on informację dla naszych Kontrahentów o etyce działania przedsiębiorstwa, ale także zbiór standardów przeznaczonych dla wszystkich naszych pracowników.

Nasze obszary zainteresowania

Mamy świadomość, że firma Fib.Code - jako nowoczesne przedsiębiorstwo - ma realny wpływ na otoczenie, w którym funkcjonuje. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były odpowiedzialne nie tylko biznesowo, ale i społecznie. W naszej firmie skupiamy się na trzech podstawowych obszarach zainteresowania: firmie, interesariuszach oraz środowisku.

Firma

Jak najwięcej wymagań od człowieka i jak najwięcej szacunku dla niego.

- Anton Makarenko

Interesariusze

Pamiętaj o tych trzech rzeczach: szacunek dla siebie, szacunek dla innych, odpowiedzialność za wszystkie swoje czyny.

- Jackson Brown

Środowisko

Myśl globalnie, działaj lokalnie.

- René Dubos