Polityka prywatności i bezpieczeństwa danych

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi regulacjami o ochronie osób fizycznych dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny o tym, jak przetwarzamy Państwa dane. Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Home O nas

O nas

Fib.Code to nowoczesne przedsiębiorstwo technologiczne świadczące szeroki zakres innowacyjnych usług dla mikro, małych, dużych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Nasza praca opiera się na szerokiej, fachowej wiedzy oraz wieloletnim doświadczeniu naszego zespołu.

Podczas oferowania i wykonywania usług jesteśmy skoncentrowani przede wszystkim na zaspokajaniu realnych potrzeb naszych Klientów, szukaniu oraz rozwijaniu ich potencjałów biznesowych. Multidyscyplinarne podejście, szeroki zasób narzędzi, ciągłe doskonalenie umiejętności zespołu oraz bieżące monitorowanie aktualnej wiedzy i zmian legislacyjnych pozwalają firmie Fib.Code na świadczenie usług dla ponad 130 dużych i średnich przedsiębiorstw rocznie.

Zespół Fib.Code składa się wyłącznie z wysokiej klasy inżynierów oraz doktorów nauk technicznych. Połączenie doświadczenia biznesowego i akademickiego sprawia, że nasze usługi wykonywane są zawsze na najwyższym poziomie.

Nasi Klienci pochodzą między innymi z następujących sektorów:

Energetyka

E-commerce

Bankowość

Logistyka

IT

Produkcja

Dystrybucja

JST (i jednostki im podległe)

Farmacja

Handel