Polityka prywatności i bezpieczeństwa danych

Szanowni Państwo,
W związku z nowymi regulacjami o ochronie osób fizycznych dotyczącymi przetwarzania danych osobowych, chcielibyśmy spełnić nasz obowiązek informacyjny o tym, jak przetwarzamy Państwa dane. Poniżej wyjaśniamy najważniejsze kwestie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH

Możliwość dofinansowania usługi doradczej/szkoleniowej do 100% jej wartości

Home Usługi Szkolenia Baza Usług Rozwojowych

Baza Usług Rozwojowych

Czym jest BUR?

Baza Usług Rozwojowych to ogólnopolska, bezpłatna, interaktywna baza internetowa z usługami rozwojowymi dla firm. Zawiera listę ofert - kursów, usług doradczych i coachingowych oraz szkoleń. Baza ta, prowadzona przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), zawiera szeroką gamę usług, z której każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca może wyszukać szkolenie, jakiego aktualnie poszukuje dla swoich pracowników. Wszystkie firmy znajdujące się w BUR przeszły pomyślną weryfikację jakości świadczonych usług, co daje przedsiębiorcy pewność, że kursy oraz szkolenia skutecznie przyczynią się do rozwoju umiejętności zawodowych zespołu.

Szkolenia Fib.Code w Bazie Usług Rozwojowych

W Fib.Code wierzymy, że każdą firmę tworzą ludzie – to od ich zaangażowania i fachowych umiejętności zależy jej rozwój. Nie od dziś wiadomo, że kompetencje pracowników są najcenniejszym kapitałem, jakim dysponuje przedsiębiorstwo, stąd permanentne kształcenie kadry zdaje się być sprawą oczywistą dla każdego człowieka interesu i każdej instytucji.

Rola, jaką odgrywają ludzie we współczesnych organizacjach, jest decydująca – bez nich realizacja celów instytucji czy przewaga konkurencyjna firmy nie byłaby możliwa. Budowanie kompetencji zespołu to rozwijanie wiedzy, umiejętności i doświadczenia osób zatrudnionych tak, aby ta niematerialna wartość organizacji mogła przerodzić się w realne – finansowe korzyści dla przedsiębiorstwa.

W realizacji tych celów - mikro, małym i średnim przedsiębiorcom - pomaga PARP oraz prowadzona przez nią baza usług - BUR. My – oferując usługi szkoleniowe oraz doradcze w ramach tejże bazy – oferujemy także pomoc przedsiębiorcom w sprawnym uzyskaniu dofinansowania na nie. Innymi słowy - przedsiębiorca zainteresowany usługą szkoleniową/doradczą, zawierającą się w portfolio naszej firmy, kontaktuje się z nami (telefonicznie lub mailowo) a my zajmujemy się całą procedurą związaną z uzyskaniem dofinansowania na tę usługę.

Jak działa BUR i kto może skorzystać z usług rozwojowych?

BUR działa na podobnej zasadzie, co wyszukiwarka połączeń lotniczych. Na stronie uslugirozwojowe.parp.gov.pl (w ramach „wyszukiwania zaawansowanego”) przedsiębiorca m.in. dokonuje wyboru kategorii tematycznej oraz określa termin i lokalizację szkolenia. Dodatkowo określa sposób finansowania (np. „Współfinansowane z EFS”). W ten sposób uzyskuje łatwy dostęp do usług, które spełniają podstawowe kryteria oraz są w znacznej części finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

O dofinansowanie mogą ubiegać się wyłącznie mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Zdefiniowany „pracownik”, który z usługi może skorzystać, jest rozumiany szeroko – zarówno jako osoba zatrudniona na podstawie umowy o pracę czy umowy cywilno-prawnej, jak i właściciel, wspólnik czy partner biznesowy. Przedsiębiorca samodzielnie dokonuje wyboru pracownika, który zostanie oddelegowany do udziału w usłudze rozwojowej.

Program wsparcia nie obejmie jedynie województwa mazowieckiego i pomorskiego.

Jak wygląda proces uzyskania dofinansowania?

Procedury przyznawania środków różnią się dla każdego z województw, dlatego pomożemy Ci przejść przez wszystkie etapy.

Po tym, jak przedsiębiorca Wyszuka naszą ofertę w BUR i Zarejestruje się w Bazie Usług Rozwojowych - zgłasza nam chęć udziału w organizowanym przez Fib.Code szkoleniu (telefonicznie lub mailowo) i my zajmujemy się całą resztą. Zapraszamy do kontaktu!

Jakie korzyści płyną z wyboru naszej usługi z BUR?

  1. Dofinansowanie usługi. Największą korzyścią dla przedsiębiorcy jest możliwość dofinansowania usługi do 100% jej wartości.
  2. Profesjonalizm. Przedsiębiorca – widząc nasze szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych - ma gwarancję, że firma Fib.Code jest instytucją zweryfikowaną przez PARP i posiada odpowiednie uprawnienia do realizacji szkoleń. Fib.Code posiada Certyfikat ISO 9001 na usługi szkoleniowe.
  3. Pewność. Usługi podlegają ocenie przez korzystających z nich przedsiębiorców, co pozwala na porównanie ich z innymi, konkurencyjnymi ofertami.
  4. Indywidualne podejście. Dostosowujemy się do potrzeb przedsiębiorców - jeśli nie znalazłeś w naszym portfolio szkolenia, którego szukasz – napisz! Istnieje możliwość stworzenia usługi „szytej na miarę“ – dedykowanej zamawiającemu przedsiębiorcy, dostosowanej do jego potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami szkoleniowymi w zakładce Usługi lub bezpośrednio w Bazie Usług Rozwojowych.

bur-banner bur-banner

Skontaktuj się z naszym Koordynatorem Zespołu Szkoleniowego!

specialist-photo

Tomasz Plewa

contact-icon